Wyślij wiadomość
Dom

Hunan Fushun Metal Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

fuszunChiny Hunan Fushun Metal Co., Ltd. profil firmy 0

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Od momentu powstania w 1998 roku Hunan Fushun Metal Co., Ltd. współpracuje z wieloma firmami w kraju i za granicą, z których większość jest naszymi stałymi klientami.Udowodniono, że naszym zaufaniem cieszą się nasze wysokiej jakości produkty i solidny serwis.

 

Nasza firma koncentruje się na produkcji i sprzedaży różnych drutów sprężynowych i taśm sprężynowych w różnych gatunkach stali sprężynowych, które mogą być wytwarzane jako sprężyna naciskowa, sprężyna naciągowa, sprężyna skrętna i inne specjalne sprężyny oraz inne produkty sprzętowe.Oferujemy druty i taśmy w różnych wykończeniach, tj. wyżarzane (wyżarzone sferoidalnie), utwardzone i odpuszczone, powlekane (stan fosforanowany i olejowany) oraz czyszczone powierzchnie.Wszystkie właściwości, takie jak twardość, wytrzymałość na rozciąganie, skręcanie, tolerancja rozmiaru, waga cewki itp., są utrzymywane zgodnie ze specyfikacją klienta.

 

Nasza firma obsługuje ponad 600 klientów krajowych i międzynarodowych, takich jak elektrotechnika, chemia, chłodnictwo, głównie dla branży AGD, telekomunikacji, motoryzacji itp.Naszym motywem jest zaspokojenie wymagań klientów, dlatego akceptujemy indywidualne wymagania i zapewniamy terminową realizację.Jesteśmy zaangażowani w zrównoważony rozwój wraz z klientami.

 

W nadchodzących latach mamy nadzieję na dalszy rozwój naszego asortymentu i możliwości przetwórczych.W końcu to właśnie pozwala nam sprostać wyspecjalizowanym potrzebom naszej bazy klientów.Możesz liczyć na to, że Fushun Metal dostarczy odpowiednią ilość we właściwym czasie.Właściwa cena.Za każdym razem.

Hunan Fushun Metal Co., Ltd. Hunan Fushun Metal Co., Ltd.
1 2
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Rodzaj działalności

Producent

marki : FUSZUŃ

Ilość pracowników : 50~99

Coroczne wyprzedaże : 10 millon-100 millon

Rok założenia : 1998

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Hunan Fushun Metal Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Hunan Fushun Metal Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Hunan Fushun Metal Co., Ltd. Certyfikaty